Молитва, пам'ять і віра у мирне майбутнє…

vidkritia-memor-doshki-3


8 квітня відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому Герою АТО Ігорю Волошину у школі «Центр надії».  Старший сержант Ігор Волошин проходив військову службу в 39-ому батальйоні територіальної оборони «Дніпро-2». Загинув воїн 21 липня 2014 року поблизу села Кам’янка на Донеччині.
 
vidkritia-memor-doshki-4
 
«Він провчився у цій школі 9 найкращих років. Тут йому привили любов до Батьківщини і обов'язок захищати її», – розповідає мама Ігоря Наталія Олексіївна. Ігор пішов воювати добровольцем. Побратими цитують слова героя: «Пішов на війну, щоб не воювали діти…»
 
vidkritia-memor-doshki-1
 
Право відкрити меморіальну дошку надали міському голові Володимиру Хомку, мамі загиблого військового Наталії Олексіївні та голові обласної організації «Спілка офіцерів» Анатолію Матвійчуку.
 
vidkritia-memor-doshki-2
«Твої сльози, матусю, зітру поцілунком із неба», – читав учень 8 класу Белець Андрій. І коли звучали ці слова, десь там, на небі, у цю холодну і хмарну погоду засвітилося сонце. Це неодмінно знак: десь там на небесах Господь почув нас, і зовсім скоро буде мир на нашій Україні.
Учениця 8 класу Демченко Ольга