Заступник директора з навчально-виховної роботи Марина Вареник 08 травня взяла участь в роботі всеукраїнського науково-практичного івенту на базі Володимирецького ліцею “Колегіум” з метою презентації авторської моделі Анатолія ОСТАПЕНКА.

В заході, який було проведено у рамках експерименту на всеукраїнському рівні, взяли участь представники Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Володимирецької селищної ради, управління соціально-культурної сфери Володимирецької селищної ради, директори, заступники директорів закладів загальної середньої освіти з різних регіонів України.

Упродовж дня учасники ознайомилися із системою роботи авторського закладу, організацією створення безпечного освітнього середовища, організацією національно-патріотичного й екологічного виховання. Відвідали творчі студії у рамках Великоднього фестивалю.