21 жовтня у всьому світі відзначається Apple Day – Всесвітній день любителів яблук. Учні 10 класу Рівненського ліцею „Центр надії” імені Надії Маринович із задоволенням долучились до традицій святкування цієї події. У піднесеному настрої, святковій, дружній, теплій атмосфері учні смакували різні сорти фруктів, дізнались багато цікавих фактів про користь яблук та змагалися у веселих конкурсах і квестах. Усіх здивував незвичайний факт: виявляється, що у багатьох країнах світу (Америці, Грузії, Україні) є пам’ятники цьому доступному усім, але такому смачному та корисному для нас фрукту.
Діти з’ясували, що найдовша яблучна шкірка занесена в Книгу рекордів Гіннеса. Рекорд встановила американка Kathy Walfer, яка чистила яблуко протягом 11 годин 30 хвилин і отримала шкірку завдовжки 52 метри 51 сантиметр. Старшокласники теж спробували свої сили у цьому конкурсі.
День яблука — це символ багатства природи та духовної єдності з навколишнім світом, а також знак того, що ми самі здатні впливати на зміни, що відбуваються навколо нас.