З 16 по 21 травня Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович приймала польську делегацію з гімназії-партнера ім. Владислава Реймонта, м. Клещов. Українські родини з радістю прийняли до себе польських учнів і протягом усього перебування створювали для них справжній родинний затишок і долучали до наших національних звичаїв та традицій.

У нашій школі гостей, як і годиться зустріли хлібом та сіллю. В актовій залі відбулося привітання шкільного європейського клубу «Єврокрок».

          Директор школи Олена Шенкнехт провела цікаву екскурсію школою та презентувала гостям шкільний музей, в якому зібрано багато цікавих експонатів українсько-польської дружби: листи, проекти, сувеніри, фотографії тощо.

        Впродовж п’яти днів перебування польські гості мали змогу взяти участь у різноманітних шкільних заходах (конкурсах, квестах, майстер-класах, спортивних змаганнях), познайомитися з історією та культурою нашого міста.

З офіційним візитом делегація відвідала Рівненську міську раду, де відбулась зустріч з міським головою Володимиром Хомком.

Для гостей з Польщі була організована екскурсія до міста Львова.

На завершення візиту польська делегація взяла участь  у щорічному загальноміському Європейському параді, на якому представила українською мовою пісню «Червона рута».

Така співпраця між нашими школами, безумовно, сприятиме всебічній інтеграції України в сучасний європейській простір,  вихованню у громадян, особливо молоді, почуття гордості за свій народ, толерантного ставлення до інших культур,  безумовного сприйняття України як єдиної європейської держави.

        Висловлюємо особливу подяку родинам Балаб, Власюків, Глотко, Дергунів, Лозінських, Машанєнкових, Романкевичів, Рязанових, Чикиренд,  які гостинно приймали польських гостей.