До складу кафедри входять

 • Баюн Наталія Вікторівна, вчитель математики
 • Зеленюк Людмила Миколаївна, вчитель математики
 • Полюхович Світлана Олександрівна, вчитель фізики
 • Шокот Тетяна Василівна, вчитель хімії
 • Міляшкевич Світлана Іванівна, вчитель інформатики

 

Вчителі  впродовж  семестру провели

 • Відкритий урок у рамках  засідання обласної творчої групи у 9 класі на тему «Застосування методу координат у прикладних задачах»20. 10 2017 року. Баюн Н.
 • Майстер клас для вчителів області з теми «Використання міжпредметних зв’язків на уроках математики в умовах двомовної школи», де відбувся обмін досвідом. Баюн Н.

Багато цікавих та змістовних заходів, нетрадиційних уроків, конкурсів, на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності було проведено також протягом декадника фізико-математичних дисциплін.

У рамках декадника у всіх класах проводилися математичні та фізичні п’ятихвилинки, на яких звучали цікаві повідомлення, розв’язувалися незвичайні завдання.

Учні 5, 8 класів прийняли участь у вікторині «Математичне лото», де показували свої знання та вміння з предмету вибираючи правильну відповідь із запропонованих варіантів та розгадуючи завдання конкурсу «Веселі нотки» (вчитель Н.Баюн). Кращими у вікторині стали А.Гаврилюк, В.Подгорець (5 клас), Б.Глотко, В.Федорчук (8 клас).

Учні 6 класу стали учасниками математичного іподрому (вчитель Л.Зеленюк). Під час проведення конкурсу  школярі мали можливість відчути себе справжніми знавцями математики, надаючи відповідь на  запитання, що потребують логічного мислення. Конкурс  проходив у форматі двох «заїздів», що включали у себе «бар’єри» по 6 запитань.  Діти розв’язували різні цікаві задачі, розгадували ребуси, головоломки, змагалися в усній лічбі. Переможцями змагань стали З.Дулюк, Р.Полюхович, Б.Мельник.

Для учнів 7 та 8 класів було проведено брейн-ринг та математичний квест. Діти на перервах за допомогою підказок складали математичний пазл. Перемо-гу здобули В.Хомич, В.Майструк, К.Вовк.

Учні 9 класу стали учасниками командної гри «Математичне лото», а учні 10 класу долучилися до ребус-конкурсу, що складався з цифрових та нотних ребусів (вчитель Н.Баюн). Кращими виявилися – Д.Басюк, Д.Гелетій (10 клас), Р.Коваленко, Д.Торгун (9 клас).

Учні 11 класу взявши участь у грі «Геометрична рапсодія» продемон-стрували знання математичних тверджень: теорем, аксіом, означень та властивостей (вчитель Л.Зеленюк). Гра проходила в чотири тури за участі двох команд (капітани О.Бондар, В.Вовк). У кожному турі відгадувалось одне твердження. Команда, яка відгадала правильно зашифроване твердження мала можливість відповісти і на додаткове запитання та отримати додаткові бали. У випадку якщо команда не називала жодного із запропонованих тверджень, хід переходив до суперників. Кращими у грі виявилась команда на чолі з О.Бондар.

Учні 7 класу долучилися до «Свята механіки». Вони познайомилися з історією виникнення і основними етапами розвитку механіки, повідомленнями про вчених-фізиків. Учні 8 класу стали учасниками круглого столу «10 джерел енергії майбутнього». Всі доповіді були цікавими і супроводжувалися презентаціями. Слід відзначити найкращі роботи учнів, таких як А.Погребняк, А.Костюкович, К.Вовк, М.Лозян (7 клас), Б.Глотко, Є.Гаврилюк, М.Москалика, В.Федорчук, Я.Шевчука (8 клас).

Цікавим та пізнавальним був урок-гра з фізики «Знавці фізики» для учнів 9 класу. Гра проходила у 3 раунди, завдання яких вміщували програмовий матеріал, не дублюючи його, а поглиблюючи і розширюючи, а також додатковий матеріал, що безпосередньо не пов'язаний з темами програми. У грі приймали участь чотири команди. Перемогу здобули учні під керівництвом Д.Торгуна. Під час предметного декадника учні 10 та 11 класів презентували та захищали навчальні проекти «Кінематика, динаміка майбутнього», «Коливання та хвилі».

 

Робота з обдарованими учнями.

 • Переможці МАН з математики Ющук Вікторія, учениця 10 класу, Романкевич Єлизавета, учениця 10 класу та  Машаненкова Анна учениця 9 класу. Вч Н. Баюн
 • В міській олімпіаді  з інформатики І місце- Москалик Максим учень 8 класу(2017). Вч. Міляшкевич С.
 • 2. В міському конкурсі МАН ІІ місце  – Поліщук Ольга учениця 10 класу(2017). Вч. Міляшкевич С.
 • У міській олімпіаді з фізики Костюкович Анна та Погребняк Соломія, учениці 7 класу та Москалик Максим учень 8 класу.Вч. С. Полюхович
 • Участь в обласному етапі МАН з математики Ющук Вікторія, учениця 10 класу та інформатики Поліщук Ольга, учениця 10 класу

Вийшла у друк стаття « Математика у прикладних задачах для 7 та 8 класів» газета «Математика у школах України.» Баюн Н.

 • У рамках проведення  міського ярмарку педагогічної творчості подані роботи   
 • Задачі за готовими рисунками з теми « Відстані у просторі» 10 клас. Баюн Н.
 • «Цікава математика» збірник задач  5 клас Баюн Н.
 • Проведення предметного тижня з інформатики .Міляшкевич С.

Вчителі отримали сертифікати

1. Про участь у вебінарі «Основи подійно – та об’єктно – орієнтованого програмування». Міляшкевич С.

2. Про участь у вебінарі « Сучасна освіта». Баюн Н.