26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.

Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.

Європейський день мов у нашій школі  проходив дуже цікаво та неординарно. Шкільний євроклуб „Єврокрок” (керівник вчитель англійської мови Ткачук А.О.) створив інформаційний таблоїд до цього заходу.

 Школярі 2 класу здійснили віртуальну подорож столицями європейських країн.

Учениця 6 класу Сівачук Марія провела інтелектуальну гру для учнів 3-4 класів і розповіла про моральні цінності  взаємовідносин у суспільстві.

Учні 11 класу показали високий рівень знань з німецької мови та здійснили інформативну подорож країнами Європи.

Також відбулися перегляди кінофільмів англійською мовою  учнями 8-11 класів. Зокрема, був показаний фільм „Великий Гетсбі” режисера База Лурмана, екранізація роману Френсіса Скотта Фіцджеральда.

Тепер учні ще на один крок наблизились до важливої мети – знати, як мінімум, ще одну іноземну мову. І нехай ця мета стане не просто нормою у сучасному світі, але й необхідністю!