В грудні 2015 року учителі англійської мови школи „Центр надії” презентували виховні бесіди для працівників відділів управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів, рад міст обласного значення, відповідальних за організацію і запезпечення контролю за станом виховної діяльності та позашкільної освіти у навчальних закладах, які брали участь у інструктивно-методичній нарадіу місті Рівне.

vihovni-zahodi-12-15-1

   Учителі  Огороднічук Л.П. та Павлюк Т.Ф. провели виховну бесіду у 4 класі на тему „Ліхтарик толерантності”. Учні обговорили  загальнолюдські цінностті, розширили словниковий запас, навчилися  толерантно спілкуватися один з одним.

vihovni-zahodi-12-15-3

vihovni-zahodi-12-15-4

   У  5 класі відбулася година спілкування на тему  „Характер людини визначається тим, що вона залишає нащадкам”. Учителі англійської мови Вареник М.С., Кінас О.В., Шмарчук Н.С. розширили уявлення учнів про характер, його вплив на долю людини; спонукали до аналізу вчинків, думок, почуттів і бажання працювати над собою.

vihovni-zahodi-12-15-2

    Під час виховної бесіди у 10 класі на тему „Щастя саме не дається, а працею дістається” Трибущук Л.В. допомогла учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», дала можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль.