Учні 1-Б класу РЛ «Центр надії» здійснили віртуальну подорож до Європи, під час якої у незвичному форматі дізналися як вітаються у різних країнах. Тепер вони вміють привітатися французькою, німецькою, іспанською, англійською, італійською, польською, чеською.
Хлопчики та дівчатка із задоволенням долучилися до виконання проектів, малювали прапори різних європейських країн, додавши до макетів свої долоньки, як символ співдружності народів європейського світу; із задоволенням співали та танцювали під пісеньку ” Hello, bonjour….!”
Незабутні мандри країнами Європи з розвагами та піснями створили позитивну атмосферу юному поколінню справжніх європейців!

Учні 4 А класу Рівненського ліцею «Центр надії» імені Надії Маринович
долучилися до відзначення Днів Європи в Україні та Міжнародного дня
англійської мови, здійснивши віртуальну подорож до Великобританії. Під час
подорожі діти дізналися більше про частини Великобританії, їхні прапори,
столиці, політичний устрій. Учні створили власний куточок символів країн
Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії.

Учні 2 А класу Рівненського ліцею «Центр надії» імені Надії Маринович
здійснили захоплюючу віртуальну подорож до Європи. під час Днів Європи в
Україні. Подорожуючи різними країнами, діти вивчили назви країн Європи та
їх прапори, побували у столицях  та відвідали визначні місця. Учні розіграли
діалог-знайомство та презентували інформацію про країни, виконавши групові
проекти.

Учні 5-А класу Рівненського ліцею “Центр надії” ім. Н.Маринович здійснили віртуальну мандрівку країнами Європи. Під час заходу діти переглянули відео “Європейський калейдоскоп”, ознайомились з назвами країн Європи, їх прапорами, визначними місцями, національною кухнею, одягом та спортом. Подорожуючи різними країнами, учні презентували свої проекти, порівнювали та аналізували їх, підкреслюючи приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів.

Учні 2-Б класу Рівненського ліцею “Центр надії” ім. Н. Маринович здійснили віртуальну мандрівку країнами Євросоюзу. Під час заходу діти переглянули відео “You and the EU”, звідки дізнались, що таке Євросоюз, скільки країн він об’єднує та які переваги їм надає. Подорожуючи Європою разом з відео “Around Europe”, діти ознайомились з назвами країн, їхніми столицями та прапорами, цікавими .фактами про кожну з них. Діти вибирали найцікавіші для себе країни, переказували найголовнішу інформацію та порівнювали з Україною, писали назви країн та малювали прапори.