Дівчата в красивих сукнях, галантні кавалери, витончена музика та красиві танці, все це поєдналось у “Весняному балу”, який пройшов у Рівненській спеціалізованій школі «Центр надії» 23 травня 2017 року.

О 11 годині  розпочався бал в 1- 2 класах. Найцікавіше було для найменших учнів – першокласників, оскільки для них такий святковий бал проходив  вперше. О 13. 00  годині дійство відбулось у 3-4 класах,  а в 15. 00 годині в 5-10 класах.

Під час свята усі учні, вчителі, гості побували у весняному королівстві короля та королеви. Їх син – принц,  дуже сумував,оскільки ніяк не міг знайти принцесу, яка лишила після балу свою туфельку. Тому,  на допомогу він викликає фею. Незабаром до палацу прибувають Мальвіна, східна красуня, навіть бабуся Ягуся, та нікому туфелька не підходить. І тут, бабуся Ягуся зізнається,  що принцесу, яку всі так чекають вона закрила у своєму будиночку і стереже її Чахлик Невмирущий. Ягуся обіцяє звільнити дівчину, якщо її повеселять учні. І так розпочинаються чудові виступи, вірші, танці, пісні. Діти зуміли повеселити бабусю Ягусю. Вона  одразу зателефонувала Чахлику і принцесу відпустили.

По закінченню свята до вітального слова були  запрошені заступник директора школи з виховної роботи – Полюхович Світлана Олександрівна та заступник директора школи з навчально – виховної роботи – Вареник Марина Степанівна. Учні були нагороджені грамотами за успішність у вивченні нетрадиційних форм навчання та за різноманітні конкурси та фестивалі.