Більше двохсот років для кожного з нас

Дорогу правди вказує Шевченко наш Тарас!

Упродовж тижня з 6 по 10 березня у Рівненській спеціалізованій школі «Центр надії» проходили заходи по вшануванню  Великого Кобзаря – Тараса Шевченка.

          Розпочали низку заходів блискучим представленням школи та міста на обласному етапі конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!» учнями школи Полюховичом Романом та Бляшиним Михайлом  (вчителі Герус Л.Г. та Ющук О.В.). Хлопці  стали переможцями і міського, і обласного етапів конкурсу та були запрошені на «Поетичний марафон», що відбувався 9 березня на майдані міста біля пам’ятника Т. Шевченка та презентували свій виступ 11 березня у Обласному театрі ляльок.

          9 березня учні 4-го класу (класний керівник О. Ющук) відвідали майстер-клас «Бурштиновий Шевченко» у недільній школі Покровського Собору. Діти виготовили закладочки для книг із зображенням Великого Кобзаря.

          10 березня для учнів початкової школи було організовано виїзні екскурсії «Шевченко та Рівненщина» Обласного краєзнавчого музею. Завершила цикл заходів відкрита виховна година у шостому класі (класний керівник Шмарчук Н.С.) «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь віки…». Учні 5-9 класів мали змогу почути про життєву долю великого українського поета. Шестикласники декламували його вірші, уривки з поем, поставили інсценівку про дитинство малого Тараса. Глядачі із задоволенням взяли участь у вікторині «З якого твору Т.Шевченка?» та отримали невеликі сувеніри на згадку. Наприкінці захід був прикрашений учнівським колажем із крилатих висловів великого Кобзаря, які у реаліях сьогодення стають духовним будівничим державності України.

Упродовж тижня у шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!», організована шкільним бібліотекарем Галиною Іванівною.