Порядок реагування на доведені випадки булінгу у Рівненській спеціалізованій школі «Центр надії» та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

Відповідно до поданої заяви про випадок булінгу (цькування) керівник закладу видає рішення про проведення розслідування із визначення уповноважених осіб. Для прийняття рішення за результатами розслідування керівник закладу освіти створює наказом комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) (далі – Комісія) та скликає її засідання.
Якщо Комісія, створена для розгляду випадку булінгу (цькування), визнала, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, то керівник навчального закладу в обов’язковому порядку повідомляє про це уповноваженим підрозділи Національної поліції України (ювенальна поліція) та Службу у справах дітей.
У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції України із заявою, про що керівник закладу освіти має повідомити постраждалого.

Закрити меню