Методичне об’єднання вчителів початкових класів у 2017-2018н.р. працює над темою «Формування громадянських компетентностей в умовах полікультурного середовища». У І семестрі відбулося два засідання методичного об’єднання за такими темами «Організація навчально-виховного процесу в початкових класах у 2017-2018 н.р.» та «Дослідно-експериментальна робота Всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» ( Smart Kids)».

Згідно з річним планом роботи школи у жовтні місяці з 16.10.17 по 27.10.17 було проведено декадних початкових класів.

  З метою підвищення професійної компетенції вчителів, активізації позакласної роботи, зацікавлення учнів у вивченні предметів та нетрадиційності підходів у викладанні навчальних дисциплін, а також з метою показу тісного зв'язку вивченого в школі з життям людини, у закладі було проведено ряд заходів.

         Цікаво і змістовно пройшов перший день під гаслом «Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний і яскравий». Де відбулося відкриття декадника урочистою лінійкою. Діти ознайомилися з планом проведення заходів, пригадали, як все відбувалося в минулому році, переглянувши відеоролик. А також цікавою несподіванкою був виступ учнів 4 класу, класний керівник Маслова Л.М.

              Впродовж декадника було проведено багато цікавих пізнавальних заходів, а саме: лінгвістичних ігор, мовних загадок, інтелектуальних розваг, виставок.

Так, під час проведення Дня Математики учні 1-А класу (класний керівник Ющук  О.В.)  ознайомилися  з числом 7, пограли в різні інтерактивні ігри, виконали завдання за програмою «Розумники». Найактивнішими на уроці були Горплюк Софія, Швед Назар, Стойкевич Дмитро, Назарук Матвій.

         Маслова Ліана Мефодіївна  разом з учнями 4 класу провела математичну гру «Що? Де? Коли?». Активну участь взяли всі діти, але команда у складі Тарасун Поліни,  Мороза Владислава була найкмітливішою. Учні 3 класу  Ткачук Дарія, Конарівський Богдан, Павлова Анна були найактивнішими у проведенні конкурсної програми «Слава математиці».

         Під час проведення Дня Казки учні перших класів підготували виставку малюнків «Мій улюблений казковий герой». Кожна дитина проявила себе по-особливому. Цікавими були роботи Ткачук Ксенії, Фурсяк Каріни, Калаура Дениса, Назарука Матвія та ін. Діти також відвідали шкільну бібліотеку, де переглянули виставу «Куди тікає час».

         А учні 4 класу підготували інсценізацію казки на новий лад «Вовк і семеро козенят» (класний керівник Маслова Л.М.).

         Для учнів 3 класу Савойська Ольга Миколаївна провела в шкільній бібліотеці презентацію книги рівненської письменниці О. Медведєвої «Кольорові равлики» . Діти підготували інсценізацію уривка з цієї книги. Тепер кожен третьокласник з гордістю розповість про прапор Рівного та його кольори.

         А ось під час проведення Дня української мови в учнів 2 класу (класний керівник Галябар О.М.) відбулася святкова посвята в читачі. Шкільний бібліотекар Самольчук Г.І. розповіла дітям про правила, які варто пам’ятати, відвідуючи храм книги.

А ось учні 1-Б класу (класний керівник Горчак Т.Г.) мали цікавий урок з навчання грамоти з використанням програми «Розумники» на тему «Звуки [л], [л’]. Буква Л л («ел»). Читання складів, слів і речень. Вправи на доповнення незавершених речень».

         Учні 4 класу,  класний керівник Маслова Л.М. збагачували свою мову, розгадуючи мовні ребуси. Активними учасниками були Садовий А., Орєхова В, Селецька С., Воят В.

Учні 1-А класу на уроці навчання грамоти помандрували до станції Загадок. Найкраще розгадувати загадки вдавалося Пандраку А., Ткачук К.

День рідної школи минув в особливо теплій атмосфері, адже кожен клас підготував вітальний відеоролик, а в подарунок за традицією відбулася виставка учнівських робіт «Осінні фантазії». Кожен учасник мав змогу проявити себе по-особливому.

Під час проведення Дня Ввічливості діти писали один одному гарні побажання, а найменші дарували друзям компліменти.

Під час проведення Дня здоров’я та спорту учитель фізичної культури Якимець Б. О. провів для кожного класу «Веселі старти». Учні вчилися працювати в команді, перемагати та з гідністю приймати поразки.

День моєї країни теж минув по-особливому. В кожному класі пройшла виховна година «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», а у виставці дитячих малюнків «Я малюю Україну» перемогу здобула учениця 1-А класу Горплюк Софія.

Завершальний день під час проведення Декадника початкових класів – це був День талантів. Відбулася урочиста лінійка , де кожен клас представив своїх учасників для демонстрації талантів. Так учні 1-А класу виконали пісню «Парасольки», а 1-Б клас представила Юрчук Поліна, прочитавши вірш Т.Г.Шевченка «Садок вишневий коло хати». Другокласники теж виконали пісню « Хороший день ». А ось третьокласники підготували танці у виконанні Гвоздик Поліни, Сачук Кіри та Дрозда Романа. Учні ж 4 класу представили для менших школярів інсценізацію казки «Вовк та семеро козенят».

На завершення лінійки заступник директора Полюхович С. О. вручила нагороди переможцям у різних конкурсах, а також відзначила найактивніших учасників.

         Цікаво і нетрадиційно проходять батьківські збори у початковій школі, де батьки в затишній атмосфері обговорюють питання щодо допомоги дитині в навчанні, співпраці школи і батьків.

     Школярі традиційно ходять на екскурсії в музеї, театри, кінотеатр.

                                     У другому семестрі заплановано проведення наступних засідань методичного об’єднання учителів початкових класів за такими темами: «Формування громадянської компетентності молодших школярів»,  «Про проведення ДПА у 4 класі», «Підсумки роботи методичного об’єднання учителів початкових класів за 2017-2018 навчальний рік та складання перспективного плану на наступний рік».