Вивчення англійської мови – процес складний, але цікавий. Тому у грудні відбувся  декадник англійської мови. Він дав учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та дізнатися багато нового.

    Учні  1-Б класу взяли участь у грі  ”At the Zoo". У 2-А класі було проведено конкурс проектів з теми ”Do You Know English?” Протягом декадника учні дізналися більше про традиції святкування Нового року та Різдва у Великобританії та Україні.У 2-Б класі відбулася вікторина "It's Interesting to know…",на якій учні продемонстрували знання, отримані на уроках з основ суспільних та природничих наук англійською мовою. У 3 класі було проведено квест на  тему “An Amazing World of English”. Учні 4 класу взяли учать у брейн-рингу ”The Magic Land of English”.

   У 5 класі відбулася інтелектуальна гра  на тему «Country of Entertainment». Діти  вирішували завдання різної складності, де кожен учень мав змогу проявити себе. Учні 6 класу представили музичну п'єсу для учнів 1-А класу "Pete the Cat". У 7 класі було проведено захід на морально-етичну тему “Do you build a bridge or a fence?” У 8 класі  відбулася бесіда на морально-етичну тему ”Treat others as you would like to treated". Учні інсценізували уривок з твору О. Генрі "Останній листок", декламували вірші про дружбу. У 9 класі відбулася дискусія з теми "The Greatest Gift". Учні  навчалися бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і вчилися долати їх. У 10 класі були проведені дебати з теми "Many Languages – One Home". У 11 класі була проведена вікторина "Get Set for Success".