21 вересня світова спільнота відзначала  День Миру, який є символом відмови від воєнних протистоянь та насильства. Цього дня члени шкільного європейського клубу «Єврокрок» (керівник євроклубу, класний керівник 8 класу Ткачук А.О.) виготовили паперових голубів та провели інформаційні п'ятихвилинки серед учнів перших класів, розказавши про сутність Дня Миру:  «Ми — діти України — прагнемо жити в мирі й злагоді. Мир — це життя, це благополуччя та благоденство в кожній сім'ї. Всі ми живемо надією на краще. Нехай усі ми навчимося розуміти і поважати одне одного, нехай почнеться на Землі нова історія — історія Людства, яке не знає війни.»

26 вересня відзначають Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. З цієї нагоди члени  «Єврокрок» (керівник євроклубу, класний керівник 8 класу Ткачук А.О.) провели відкрите засідання клубу. Євроклубівці переглядали цікаві відео, розв’язували квести та вікторини, спробували свої сили в скоромовках та навіть співали караоке.

Мета проведення полягала в приверненні уваги до мовного й культурного різноманіття Європи, яке треба не лише підтримувати, але й усіляко поглиблювати, розширюючи діапазон мов, якими люди спілкуються протягом життя, розвивати мовні навички, зміцнюючи тим самим взаєморозуміння між народами.