Активне запровадження різновекторних цифрових е-послуг та цифрової освіти значно впливає на щоденне життя людей незалежно від віку, соціального та матеріального становища.Особливого значення цифрова грамотність набуває у період запровадженого воєнного стану. Адже громадянам важливо вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для перемоги й особистої безпеки.
Формування і розвиток цифрових навичок та цифрових компетентностей в суспільстві здійснюється різними шляхами, серед яких функціонування національної онлайн-платформи для розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua/ . Вказана платформа дає можливість безоплатно навчатися в інноваційному форматі освітніх серіалів, гайдів для різної цільової аудиторії, зокрема для вчителів та учнів.
Рекомендуємо зареєструватися на платформі та переглянути запропоновані освітні серіали (до прикладу, новий освітній серіал про підтримку психічного здоров’я дітей під час війни «Бути поруч» https://osvita.diia.gov.ua/courses/buty-poruch-kurs-z-osnov-psykholohichnoi-pidtrymky )