Методичне засідання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

Педагогічна імпреза. У такій формі 9 лютого вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін провели методичне засідання.  Педагоги охоче  ділилися досвідом у напрямку вивчення проблемної теми «Формування громадянських компетенцій як чинник розвитку та саморозвитку учнів на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін».

Так, Герус Л. Г., Вертелецька О.М., вчителі української мови та літератури, презентували творчі та пошукові форми роботи, які сприяють саморозвитку учнів, їх творчій самореалізації; Коночук М.М., вчитель зарубіжної літератури, поділилася досвідом із  використання сучасних інформаційних методик, які заохочують учнів до читання художньої літератури; Юшкевич В.І., вчитель географії, продемонстрував зразки проблемних завдань із формування критичного  мислення в школярів; Малярчук А.В., вчитель історії та правознавства,   розповів про методику формування в учнів аналітичних навичок в опрацюванні інформаційних матеріалів.

Учителі знайомилися з новинками методичної літератури, обмінювалися думками, визначали пріоритетні завдання методичної роботи на ІІ семестр.

Методичне засідання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін