Сьогодні 2-й день табірної зміни  «Rainbow». Ранок розпочався з зарядки та проголошення римівок та загонових пісень. В першій половині дня на подвір'ї школи був проведений конкурс малюнку «Дружба починається з усмішки».

В другій половині дня діти виготовляли листівки для своїх друзів.

Третій день табору «Rainbow” за традицією розпочав свою роботу з музичної зарядки. Цікавим продовженням дня стала зустріч з представниками обласної філармонії. Діти мали можливість поспостерігати за цікавим фокусами та взяти в них участь.

В другій половині дня був проведений конкурс гуморесок. 1-ше місце здобули учні 1- го загону: Юрчук Поліна, Фурсяк Каріна та Ткачук Ксенія. 2-ге місце отримали: Мельник Остап – учень 1-го загону,   Байда Даниїл  – учень 3- го загону  та Хомюк Євгенія і Шуваєва Валерія – учениці 2- го загону. 3-тє місце посіли: Воробей Ірина – учениця 5-го загону, Поздєєва Марія,  Паршикова Євгенія – учениці 3-го загону та Руднік Анна і Сачук Кіра – учениці 4- го загону.

Звичайно, не обійшлося без пісень, рухливих ігор на свіжому повітрі та активних розваг. День пройшов весело та насичено.