Кажуть, осінь – прекрасна пора для читання. Учителі української та зарубіжної літератури аніскільки не заперечують це твердження, а навпаки… дружно організувалися та вирушили у Львів, щоб поповнити книжкові запаси. 22 вересня 2018 року координатори-бібліотафи В.Ю. Линник, С.Ф. Кравчук (ЗОШ №22) та М.М. Конончук (СпШ "Центр надії") організували для 55 педагогів-книголюбів  виїзне засідання "Фан-клубу сучасної книги"  на 25 Book Forum – 2018. Мандрівники мали можливість не лише зустрітися із відомими сучасними письменниками: М. Дочинцем, В. Лисом, С. Лірником, Ю Винничуком, С.Талан, братами Капрановими, А. Кокотюхою, Г. Пагуляк та ін.,   –  а й використали можливість, щоб поспілкуватися, взяти автограф та зробити фото із улюбленими авторами.


Родзинкою дня стали презентації поетичних збірок С. Жадана та Ю. Іздрика. Фан-клубівці з насолодою слухали поезії в авторському читанні.
Навіть негода не завадила  вчителям отримати неймовірні враження, сповнитися новими ідеями для роботи та придбати стоси книг для осінньо-зимового читання.

Конончук Мирослава Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури, СпШ "Центр надії"