Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами – День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.

Сьогодні 5 жовтня день у нашій школі розпочався по особливому цікаво та незвично, адже свято для вчителів вже з самого ранку розпочалось ще у вестибюлі школи, адже  при вході на них чекали учні, які зустрічали їх  вітаннями. Кожен педагог мав можливість підійти до чарівного кошика та дістати звідти передбачення на сьогоднішній день, після чого сфотографуватись біля фото зони, яку було створено для свята.

У школі   протягом дня звучала святкова музика,яка ще більше додавала святково настрою.

В галереї була створена виставка дитячих малюнків на тему «Мій улюблений вчитель». Також стіни школи були прикрашені вітальними плакатами.

Та на  цьому приємності не закінчились. Протягом тижня в школі стояли скриньки, в які діти кидали листи-привітання. Тому о 10-й годині розпочала свою роботу святкова пошта. Учні розносили листи своїм адресатам.

 Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені наших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!