17.10.2017 року у школі «Центр надії» відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття Декадника початкових класів. Учні 4 класу, класний керівник Маслова Л.М., підготували виступ для всіх школярів початкової школи. Ющук О.В.  оголосила дітям план роботи на тиждень. А потім школярі переглянули відеоролик про те, як проходив Декадник початкових класів в минулому році. На завершення виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Полюхович С.О., побажавши дітям цікавих заходів, приємних несподіванок і активної участі.

18.10.2017 року під час проведення Декадника початкових класів відбувся День математики.

Так у 1 –А класі, класний керівник Ющук О.В., було проведено урок математики з використанням експериментальної програми «Розумники» . Діти з захопленням працювали на уроці, виконуючи завдання на комп’ютері.

А в учнів 4 класу, класний керівник Маслова Л.М., було проведено  гру «Що? Де? Коли?», де діти мали можливість, граючись, застосовувати математичні знання.

19.10.2017 року для учнів початкових класів школи «Центр надії» було проведено День казки.  Учні початкових класів підготували виставку малюнків своїх улюблених казкових героїв. Першокласники мали змогу у шкільній бібліотеці переглянути виставу «Куди втікає час», автором якої є Олена Медведєва. Діти зрозуміли, що потрібно цінувати кожну хвилинку в житті. А потім шкільний бібліотекар Самольчук Г.І. ознайомила  школярів із дитячими журналами «Колосок».

20.10.2017 року в школі «Центр надії» для учнів початкових класів в рамках Декадника початкових класів було проведено День української мови. Для учнів 2 класу в шкільній бібліотеці відбулося свято «Посвята в читачі». А учні 1-Б класу дізналися багато нового на уроці навчання грамоти з використанням експериментальної програми «Розумники». Учні   1- А класу побували на станції Загадок. Четвертокласники позмагалися між собою, розгадуючи мовні ребуси.