З нагоди Року мов в Україні у школі  відбувся  декадник німецької мови,  для реалізації якого було сплановано і проведено ряд заходів,  а також  здійснено навчально-виховну роботу. Метою даної роботи була популяризація  предмету «Німецька мова» у школі,  детальніше ознайомлення з культурою та традиціями німецькомовних народів, підвищення мотивації у вивченні німецької мови.

          Для учнів  5-9 класів  були влаштовані  інтерактивні перерви, що відбувалися   під гаслом   « Дай відповіді на запитання та отримай 12». Під час перерв школярі могли з користю провести вільний час,  перевірити  набуті знання з мови та у результаті отримати високі бали з предмету .

Учням старших класів          був запропонований конкурс  есе «Die Ukraine ist in Europa », де старшокласники висловили своє бачення щодо місця нашої держави у європейському просторі та можливості її  економічного та суспільного розвитку. 

Уперше найбільш вмотивовані учні 7, 8, 10 класів  взяли участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді з німецької мови «Олімпус».

         Було проведено ряд навчально-виховних заходів   на різноманітну тематику, зокрема: інтерактивна виставка для учнів 8 класу «Німеччина в особистостях», суть якої полягала у створенні учнями власних мультимедійних презентацій про найвідоміших чи найцікавіших на їхню думку німецьких персоналій, що істотно вплинули на розвиток суспільства. Для учнів  інших класів теж були запропоновані навчально-виховні заходи на різноманітну тематику.  Для учнів 5 класу  був влаштований урок-квест «Wir kennen schon Deutsch », у якому учні класу, поділені на  3 команди,  проходили на станціях  різноманітні конкурсні випробовування на знання програмного лексико-граматичного матеріалу та збирали необхідні для виграшу фішки з літерами ключового слова. Учні 6 класу  взяли участь у конкурсі розумників та розумниць «Wer ist am klügsten?»,  що представляв собою змагання між двома командами «Lustige» та „ Gluckliche“ , які змагалися у знанні німецької лексики, граматики, розумінні прослуханого та прочитаного, окрім того, у ерудиції та винахідливості..

  Семикласники взяли активну участь у конкурсі декламаторів. Метою даного  конкурсу було виявлення творчих, театральних здібностей школярів засобами іноземної мови. Протягом декадника учні  цих класів продемонстрували не лише знання мови та країнознавства Німеччини, але й проявили свою креативність, допитливість та критичне мислення.
          Предметний тиждень завершився підведенням підсумків конкурсів  та відзначенням  найактивніших учасників.