З 16.11. по 27.11. 2015р. у школі „Центр надії” проходив декадник англійської мови.  Вже з перших днів декадника наші учні та вчителі мали змогу проявити себе у виготовленні стіннівок. Учні у своїх газетах намагалися пояснити значення англійської не лише у світі, а й у їхньому житті зокрема. Усі класи прийняли активну участь та порадували своїми шедеврами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

      Виховні заходи були проведені на високому методичному рівні, успішно, результативно був задіяний творчий потенціал як учнів, так і вчителів. Залучаючи учнів до творчої роботи, вчителі іноземної мови забезпечили їх цікавим матеріалом країнознавчого та ігрового характеру. Головним завданням проведених захоплюючих заходів стала їх відмінність від традиційних форм уроку. Це, на думку педагогів, сприяє підвищенню мотивації учнів до вивчення іноземних мов.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dekadnik-angl-4

     Учні перших класів із задоволенням створювали яскраві барвисті композиції з літерами, другокласники подорожували країною англійської мови.  Старшокласники показали свої найкращі якості у таких заходах як „Farewell to Halloween”, Happy English Quest, ”Ukraine Is A Pearl Of Europe”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dekadnik-angl-5

        Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня! Бажаємо й надалі проявляти наполегливість та показувати гарні результати!