bibliotecni-urok-2

Перший раз завжди найвідповідальніший. Яке враження складеться у відвідувачів після першого разу в бібліотеці, таке й залишиться з ними назавжди. І навіть вже дорослими вони будуть згадувати, про те, що розповів їм першого разу бібліотекар.

bibliotecni-urok-3

Знайомство першокласників з бібліотекою Рівненської спеціалізованої школи «Центр надії» відбулося на бібліотечному уроці «Перші кроки у шкільній бібліотеці». З широко розкритими очима діти слухали бібліотекара  Самольчук Галину Іванівну про те, як потрібно поводити себе в бібліотеці, як берегти книгу та які книги для дітей є в бібліотеці. Малята намагалися запам’ятовувати нові для них поняття, зрозуміти що ж таке формуляр читача.

bibliotecni-urok-1

В подарунок за примірну поведінку в бібліотеці та за активну участь в бесіді, діти отримали лялькову виставу, під час якої ожили герої книги рівненської письменниці Олени Медведєвої «Золоте Курча».

Сподіваємося, що для наших першокласників шкільна бібліотека стане справжнім помічником та порадником на шляху до вершин, провідником у світ нового і непізнаного.