Делегація   освітян міста Рівного у складі головного спеціаліста організаційно-інспекторського  відділу управління освіти Рівненського міськвиконкому   Середюк В.В., директора  Рівненської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів  «Центр надії»  Шенкнехт О.В., директора Рівненської ЗОШ №1 ім. В.Короленка Серветник О.П.,   заступника директора школи «Центр надії» Вареник М.С.,  заступника директора РОЛІ Джус Т.М.,  практичного психолога ЗОШ №27  Позднякової В.Ю. брала участь  у міжнародній  науковій  конференції з теми «Формування особистості в сучасних умовах міжкультурної комунікації», що відбулася у  м.Пйотркув Трибунальський (Польща) з 27 по 30 листопада 2014 р.

poland-2014-8

 

poland-2014-3

З ґрунтовними доповідями на конференції виступали представники шкіл-партнерів України та Польщі.   Учасниками  конференції   також обговорено  питання основ формування міжкультурної компетенції особистості, полілінгвального світогляду учнів в сучасних умовах глобалізації освіти. Від делегації  з Україні  виступили: Шенкнехт О.В..,  директор школи «Центр надії», Джус Т.М., заступник директора РОЛІ,  Позднякова В.Ю., практичний  психолог ЗОШ №27.

poland-2014-7

poland-2014-2

Учасники  конференції відвідали освітні заклади міста Пйотркув Трибунальський,  та навчальні заклади м.Клєщув, партнерство з якими налагоджено відповідно до угод про міжнародну співпрацю. Делегацію було запрошено на офіційну зустріч з п. вуйтом (мером) м.Клєщув Славоміром Хойновським.

poland-2014-6

poland-2014-9