«Шкільна їдальня…Душа нашої школи. Кожного дня, який би не був настрій, якою б не була оцінка з контрольної, у їдальні тебе чекатимуть з усмішкою та неперевершеною смакотою. Це місце відновлення сили. Тут можна погомоніти з друзями, пограти в інтелектуальні ігри, підкріпитися бургером, салатом з капусти з насінням, посмакувати бланманже (молочне желе), яблуками каркаде чи поласувати найсмачнішими у вашому житті оладками. Привітний колектив не залишить вас голодними. Картопляний крем-суп, рис «Паелья», болоньєзе, мак енд чіз, чахохбілі з куркою , пиріг пастуший – це не меню ресторану з мішленівськими зірками, це наша їдальня. Це справжня оаза насолоди відпочинку школи «»Центр надії».

Учнівський парламент

Харчування сучасних школярів потребує особливої уваги. З метою підвищення та поширення рівня культури здорового харчування нещодавно створена Шкільна їдальня надає якісне безпечне раціональне харчування в затишному сучасному приміщенні, що відповідає санітарно-гігієнічним та естетичним вимогам усіх учасників освітнього процесу.
Обробка, приготування, зберігання продуктів, усі виробничі етапи й технологічні процеси вимагають оснащення сучасним надійним обладнанням, простим у використанні та обслуговуванні. Переважна більшість страв го- тується у пароконвектоматі, процес обсмажування повітрям і приготування на пару – найкорисніші способи обробки їжі. Електричний мармит зберігає готові страви у потрібному температурному режимі. Овочерізка, тістомісильна машина, м’ясорубка, блендер – украй необхідні кухонні помічники на професійній кухні щоб працювати якісно, безпечно й продуктивно.
У школі організовано умови для забезпечення харчування учнів з особливими дієтичними потребами.
Примірне меню розроблено відповідно до нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти. Із лютого 2019 року у їдальні школи активно впроваджуються страви зі Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах Є. Клопотенка.