13 грудня в Україні відзначають свято Андрія, у народі його ще називають свято Калити. В цей день відмовляються від будь-якої роботи, бо вважається, працювати на Андрія – великий гріх.

Учні 8-го класу (класний керівник Бондар Ірина Валеріївна) 13 грудня 2016 року гостинно запросили шкільну родину на Андріївські вечорниці. Усі мали змогу дізнатися про традиції святкування і прийняти участь в іграх та забавах української молоді у давні часи. Не обійшлося свято і без традиційного на сьогодні для дівчат ворожіння, аби дізнатися коли ж вони зустрінуть судженого та чи вийдуть заміж найближчим часом.

            Цьогорічне свято було особливим, адже до нас завітав гість – відомий рівненський художник, скульптор, майстер металевих перетворень Роман Велігурський. Пан Роман презентував нашій шкільній родині декілька своїх робіт, які зайняли своє почесне місце у актовій залі і будуть прикрашати усі наші новорічно-різдвяні свята. Та важливою місією митця було представлення особливої роботи, арки, що символізує життя школи «Центр надії», подарунок батьківської громади до 25-річчя школи