УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

вул. В.Чорновола, 74, м. Рівне, 33028; тел.64-96-60, 64-96-61; факс 64-63-73

E-mail: roippo.rv@ukr.net, код ЄДРПОУ 02139765

 

 11.09.2018 № 01-16/833        На №_____________від____________

                                                                   

Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення

Завідувачам районних, міських методичних кабінетів

Керівникам закладів освіти обласного підпорядкування

Директорам ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.

Органам управління освітою ОТГ

 

Про організацію роботи щодо аналізу результатів

державної підсумкової атестації, що проводилась

у формі зовнішнього незалежного оцінювання

 

Інститут на виконання плану роботи повідомляє, що фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти підготовлено нові дані про виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання випускниками закладів освіти 2018 року.

Результати доступні на сайті УЦОЯО http://testportal.gov.ua/ в розділі "Керівникам закладів освіти" (вкладка "Успішність проходження ЗНО"), зокрема відкрито інформацію, у якій відображено результативність виконання завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета випускниками старшої школи ввіреного Вам закладу. Зайти на персональну сторінку закладу можна за гіперпосиланням https://zno.testportal.com.ua/edu/login, ввівши логін та пароль, наданий при реєстрації закладу освіти у базі даних Українського центру оцінювання якості освіти.

Для кожного з завдань сертифікаційної роботи вказано відсоток набраних учнями класу (закладу) балів від максимально можливої кількості тестових балів, що могли отримати учні, які проходили тестування з певного навчального предмета.

Уперше у 2017 році, а тепер і цього року представники закладів освіти матимуть можливість проаналізувати, як виконали те чи інше завдання тесту з кожного предмета їхні учні (інформацію подано в розрізі класів), а також порівняти результати виконання завдання випускниками школи з показниками на рівні району, міста. Для кожного із завдань сертифікаційної роботи вказано відсоток набраних учнями класу (закладу) балів від максимально можливої кількості тестових балів, що могли отримати учні, які проходили тестування з певного навчального предмета.

Ми сподіваємось, що подана інформація (діаграми та таблиці) дадуть можливість зацікавленим особам, а саме – вчителям предметникам, заступникам директорів з навчально – виховної роботи, проаналізувати причини успішного чи неуспішного виконання окремих завдань, а надалі й сприяти покращенню вивчення конкретних тем.

Просимо керівників закладів освіти Рівненської області організувати роботу з аналітичними даними з метою розвитку якості освіти у закладі освіти.

Ректор                                                                                           А. Л. Черній