Мого життя одна основа,
Нема у тебе куцих меж.
Убити можеш дієсловом
І дієсловом любиш теж…

den-pusemnosti-2015-4

9 листопада Україна святкує День української мови та писемності. Учні «Центр надії», беззаперечно, є свідомими українцями, тому відзначили це духовне свято, провівши виховний захід  «Прикрась життя українською!»

den-pusemnosti-2015-1
Школярі (5, 8, 9 клас) мали змогу відчути тонкі струни ніжності рідного слова, вкотре згадати, що спілкуватися українською і грамотно й влучно користуватися рідним словом – насправді модно! Окрім цього, свічкою пам'яті прозвучали темні дати на тернистому шляху розвитку української мови – заборони і знищення.

den-pusemnosti-2015-5

Дев'ятикласники, які й були організаторами заходу, створили  театрально-танцювальний флешмоб «Захисти мову від суржиків», зуміли за домогою рідного слова розмішити до сліз виступом переможці конкурсу «Поліські пересмішники» А.Волошуна та А.Бельця, а також розчулити серце до сліз народною піснею «Ой у вишневому саду». До речі, співали не лише діти, а  вчителі школи, що вкотре підкреслює тісний зв'язок учнів і педагогів нашої школи.

den-pusemnosti-2015-2
І справді, учні 9 класу довели, що рідним словом можна розвеселити, вселити надію, переконати, зцілити, любити… Тож, спілкуйтеся рідною)