06.02-09.02.2014 року у Рівненській спеціалізованій школі «Центр надії» перебували гості із гімназії-партнера ім. Реймонта з міста Клещув (Польща).

До складу делегації входили: вуйт (мер) гміни Клещув Славомір Хойновскі, директор гімназії Ришард Чіонго, голова громадської організації «Гілка оливи» Гражина Мушвіц, керівник відділу освіти, культури та охорони здоров’я Іоанна Гудз та інспектор зі спорту управління освіти ґміни Клещув пан Мачей Мантік.

У рамках програми перебування делегації відбулися зустрічі з колективом школи, міським головою м.Рівного В.Хомком, екскурсії до культурних та історичних пам’яток Рівненщини.
Польських гостей привітно зустріли вчителі та учні щколи «Центр надії». Для них було організовано концерт, екскурсію по школі з відвідуванням уроків та виховних заходів.

Гостей зацікавила програма викладання англійської мови за модульною системою навчання. Під час зустрічі було обговорено перспективи співпраці, обмін учнями з метою вивчення іноземних мов, а також традицій двох братніх народів-сусідів.